Strona główna serwisu

DLA MEDIÓW

DO POBRANIA: LOGO DEKADAFOTO OBIEKTÓW

DEKADA NEWS

Strona 1 z 9  > >>

Przed centrum handlowym Dekada w Krakowie stanęła nowa ładowarka Greenway Infrastructure Poland. To kolejna stacja ładowanie pojazdów elektrycznych w stolicy Małopolski i jedna z wielu inicjatyw podjętych przez spółkę Dekada, zapewniająca komfort odwiedzających obiekty Dekady w całej Polsce. Inwestor i deweloper centrów typu convenience i zintegrowanych obiektów komunikacyjno-handlowych buduje z uwzględnieniem potrzeb klientów i środowiska naturalnego.
Więcej Oct 15, 2018
Przed centrum handlowym Dekada w Krakowie stanęła nowa ładowarka Greenway Infrastructure Poland. To kolejna stacja ładowanie pojazdów elektrycznych w stolicy Małopolski i jedna z wielu inicjatyw podjętych przez spółkę Dekada.
Przed centrum handlowym Dekada w
Krakowie stanęła nowa ładowarka
Greenway Infrastructure Poland. To kolejna
stacja ładowanie pojazdów elektrycznych w
stolicy Małopolski i jedna z wielu inicjatyw
podjętych przez spółkę Dekada.
Więcej Oct 5, 2018
Otwarta 12 września 2012 roku Dekada w Krakowie cieszy się niesłabnącą sympatią odwiedzających. Sukces tkwi w dokładnym określeniu docelowej grupy klientów, którymi są mieszkańcy pobliskich osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych.
Więcej Oct 4, 2018
Lider rynku jeansowego w Polsce, marka Big Star dołącza do grona najemców centrum handlowego Dekada w Nysie. Tenant mix poszerzy również KiK, jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim.
Więcej Oct 4, 2018
ROZBUDOWANA DEKADA GRÓJEC JUŻ OTWARTA
Więcej Sep 4, 2018
Przed centrum handlowym Dekada w Krakowie stanęła nowa ładowarka Greenway Infrastructure Poland. Stacja umożliwia jednoczesne podłączenie 3 pojazdów, a naładowanie baterii do optymalnych 80 proc. zajmuje mniej niż 30 minut. Pierwsze samochody już skorzystały z nowej ładowarki. Stacja to kolejne udogodnienie dla klientów, które spółka Dekada wprowadza w swoich obiektach.
Więcej Sep 4, 2018
Trwa komercjalizacja nowej części centrum handlowego Dekada w Skierniewicach. Po rozbudowie obiekt zyska kilkanaście nowych lokali. Wśród nowych sklepów pojawi się m. in.: Smyk, YES oraz Swiss, a funkcjonująca już w obiekcie marka Deichmann przeniesie się do większego salonu. Za komercjalizację Dekady Skierniewice odpowiada firma BOIG Property Consulting.
Więcej Sep 4, 2018
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców Grójca i okolic, centrum handlowe Dekada zorganizowało 25 sierpnia wydarzenie „Bezpieczny powrót do szkoły”, z udziałem Komendy Powiatowej Policji i Państwowej Staży Pożarnej w Grójcu. Odbyły się warsztaty edukacyjne oraz konkursy z nagrodami dla dzieci. Sklepy przygotowały na ten dzień obniżki i oferty specjalnie.
Więcej Sep 4, 2018
DEKADA PODSUMOWUJE II KWARTAŁ
Więcej Aug 17, 2018
2 sierpnia w Warszawie odbył się IX Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości, organizowany przez JLL. W tegorocznej imprezie udział wzięła rekordowa liczba drużyn – aż 56. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Dekada/BOIG.
Więcej Aug 17, 2018
Zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne Dekada Konin otrzymało pozwolenie na budowę. Aktualnie trwa przetarg na wybór generalnego wykonawcy inwestycji. Budowa rozpocznie się we wrześniu br., zakończenie prac i otwarcie nowego obiektu planowane jest w IV kwartale 2019 roku.
Więcej Aug 17, 2018
3 sierpnia br. odbyło się otwarcie powiększonego centrum handlowego Dekada w Grójcu. Po rozbudowie obiekt liczy łącznie 8,7 tys. mkw. GLA, a ilość dostępnych lokali wzrosła do 23. W nowej części pojawiły się marki dotychczas niedostępne w Grójcu, m. in.: Smyk, Jysk, Szachownica i Takko Fashion.
Więcej Aug 17, 2018
Bez rabatu. Parki handlowe zyskują w oczach inwestorów.


Więcej Jul 11, 2018
Droga do sukcesu Dekady Olsztyn.
Więcej Jul 11, 2018
Wzrosty odwiedzalności i obrotów istniejących centrów handlowych, skomercjalizowanie rozbudowanej Dekady Grójec w 100 proc., intensywne przygotowania do budowy nowych obiektów w Nysie, Koninie i Mińsku Mazowieckim oraz owocne spotkania podczas targów ReDI. Tak II kwartał 2018 roku podsumowuje spółka Dekada SA.
Więcej Jul 11, 2018