Strona główna serwisu

DLA MEDIÓW

DO POBRANIA: LOGO DEKADAFOTO OBIEKTÓW

DEKADA NEWS

Strona 1 z 9  > >>

DEKADA PODSUMOWUJE II KWARTAŁ
Więcej Aug 17, 2018
2 sierpnia w Warszawie odbył się IX Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości, organizowany przez JLL. W tegorocznej imprezie udział wzięła rekordowa liczba drużyn – aż 56. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Dekada/BOIG.
Więcej Aug 17, 2018
Zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne Dekada Konin otrzymało pozwolenie na budowę. Aktualnie trwa przetarg na wybór generalnego wykonawcy inwestycji. Budowa rozpocznie się we wrześniu br., zakończenie prac i otwarcie nowego obiektu planowane jest w IV kwartale 2019 roku.
Więcej Aug 17, 2018
3 sierpnia br. odbyło się otwarcie powiększonego centrum handlowego Dekada w Grójcu. Po rozbudowie obiekt liczy łącznie 8,7 tys. mkw. GLA, a ilość dostępnych lokali wzrosła do 23. W nowej części pojawiły się marki dotychczas niedostępne w Grójcu, m. in.: Smyk, Jysk, Szachownica i Takko Fashion.
Więcej Aug 17, 2018
Bez rabatu. Parki handlowe zyskują w oczach inwestorów.


Więcej Jul 11, 2018
Droga do sukcesu Dekady Olsztyn.
Więcej Jul 11, 2018
Wzrosty odwiedzalności i obrotów istniejących centrów handlowych, skomercjalizowanie rozbudowanej Dekady Grójec w 100 proc., intensywne przygotowania do budowy nowych obiektów w Nysie, Koninie i Mińsku Mazowieckim oraz owocne spotkania podczas targów ReDI. Tak II kwartał 2018 roku podsumowuje spółka Dekada SA.
Więcej Jul 11, 2018
Dekada Myślenice, zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne należące do spółki Dekada, w lipcu obchodzi 7 lat swojego funkcjonowania na rynku. Jest to pierwszy obiekt w portfolio firmy, który rozpoczął rozwój sieci Dekada w całej Polsce. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz połączeniu funkcji obiektu handlowego z dworcem autobusowym, Dekada Myślenice niezmiennie przyciąga klientów.
Więcej Jul 11, 2018
Spółka Dekada zakupiła w Skierniewicach działki pod rozbudowę istniejącej galerii handlowej. Prace budowlane ruszą na początku przyszłego roku. Obiekt zyska 3 kondygnacje o całkowitej powierzchni ponad 18 tys. mkw. Otwarcie rozbudowanego obiektu planowane jest w 2020 roku.
Więcej Jul 11, 2018
DEKADA: NOWE OBIEKTY W PRZYGOTOWANIU
Więcej Jun 11, 2018
NAJLEPSZE SIECI HANDLOWE W CENTRACH DEKADY
Więcej Jun 11, 2018
Podczas tegorocznej, piątej edycji targów ReDI, CEE Trade Fair for Retail Investment, spółka Dekada SA zaprezentowała obraz namalowany przez swoich najemców przedstawiający miasto Dekady.
Więcej Jun 11, 2018
Sieć dystrybucji Ray Obuwie otworzy kolejny salon w centrum handlowym Dekada. Żyrardowski sklep sieci zajmie powierzchnię 126 mkw. Za komercjalizację Dekady w Żyrardowie odpowiada BOIG Property Consulting.
Więcej Jun 11, 2018
Już w czerwcu dojazd do olsztyńskiej Dekady będzie łatwiejszy. Wykonawca prac remontowych przy ulicy Partyzantów zapowiada zamknięcie etapu prac, dzięki któremu nie tylko zmotoryzowani klienci Dekady znacznie wygodniej i szybciej dotrą do celu.
Więcej Jun 11, 2018
DEKADA DOSTRZEGA PRZESTRZEŃ DLA NOWYCH PROJEKTÓW
Więcej May 14, 2018