Strona główna serwisu

DLA MEDIÓW

DO POBRANIA: LOGO DEKADAFOTO OBIEKTÓW

DEKADA NEWS

Strona 1 z 8  > >>

DEKADA IDZIE JAK BURZA
Więcej Apr 6, 2018
POLACY W MAŁYCH MIASTACH TEŻ CHCĄ MIEĆ SWOJE GALERIE
Więcej Apr 6, 2018
POSTĘPUJE ROZBUDOWA DEKADY GRÓJEC
Więcej Apr 6, 2018
Dekada Nowy Targ, zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne należące do spółki Dekada SA., pod koniec marca br. obchodziła 4 lat swojego funkcjonowania na rynku. W Polsce działają już w sumie cztery centra Dekady z funkcją komunikacyjną. Kolejne powstaną w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Otwarcie planowane jest na 2019 rok.
Więcej Apr 6, 2018
Centrum handlowe Dekada Kraków, usytuowane wśród dużych osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnym kompleksowo odpowiada na potrzeby swoich klientów. Po ponad pięciu latach funkcjonowania stała się nie tylko popularnym miejscem codziennych zakupów, ale również realizacji innych ważnych potrzeb. Dużym powodzeniem cieszy się otwarte w obiekcie przedszkole Happy Kids, a rodzice przedszkolaków stali się lojalnymi klientami krakowskiej Dekady.
Więcej Apr 6, 2018
Z najnowszego raportu Colliers International wynika, że na koniec 2017 roku poziom nasycenia nowoczesną powierzchnią centrów handlowych wyniósł 301 mkw. na tysiąc mieszkańców. Największy wskaźnik zanotowano w aglomeracjach i dużych miastach1. Jak zaznacza Aleksander Walczak, prezes zarządu Dekada SA., zagęszczenie powierzchnią handlową w Polsce rośnie z roku na rok i wkrótce może dotyczyć także średnich i małych miast.
Więcej Apr 6, 2018
CORAZ MNIEJ MIEJSCA NA NOWE GALERIE HANDLOWE. RYNEK POWIERZCHNI HANDLOWYCH BĘDZIE NAPĘDZAĆ MODERNIZACJA JUŻ ISTNIEJĄCYCH OBIEKTÓW
Więcej Feb 28, 2018
PRZYBYWA GALERII HANDLOWYCH PRZY DWORCACH KOLEJOWYCH I AUTOBUSOWYCH. POLACY ROBIĄ W NICH CODZIENNE ZAKUPY
Więcej Feb 28, 2018
OGRANICZENIE HANDLU W NIEDZIELE MOŻE DOPROWADZIĆ DO WZROSTU CEN I PROBLEMÓW PRACOWNIKÓW. DYSKUSJA NA TEN TEMAT WRÓCI JESZCZE W TYM ROKU
Więcej Feb 28, 2018
Aleksander Walczak, Dekada: Jest duże prawdopodobieństwo, że Komisja Europejska zawiesi podatek od nieruchomości komercyjnych
Więcej Feb 28, 2018
DEKADA BUDUJE
Więcej Feb 28, 2018
Pepco, europejska sieć dyskontowa, przedłużyła umowę najmu w centrum handlowym Dekada w Krakowie. Dodatkowo lokal Pepco zostanie powiększony o ponad 140 mkw. Za komercjalizację Dekady Kraków odpowiada BOIG Property Consulting.
Więcej Feb 28, 2018
Spółka Dekada SA realizuje rozbudowę centrum handlowego w Grójcu. Ponad 3 tys. mkw. GLA dobudowanej części zajmie m. in. Jysk, Takko Fashion oraz marka Martes Sport przenosząca się do lokalu o większej powierzchni. Otwarcie rozbudowanego obiektu zaplanowano w połowie 2018 roku.
Więcej Feb 28, 2018
Spółka Dekada Konin zdobyła statuetkę „Złotego Konia” w kategorii Sponsor Roku - Za Serce. Nagroda przyznawana jest przez Miasto Konin firmom i instytucjom za wybitne osiągnięcia w biznesie i działania na rzecz Konina. Dekada SA, inwestor i deweloper, zbuduje w mieście zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne. Mieszkańcy zyskają nowy obiekt komercyjny oraz dwa nowoczesne dworce. Inwestycja realizowana jest we współpracy z Xcity Investment Sp. z o.o., spółką należącą do Grupy PKP.
Więcej Feb 28, 2018
MODOWE TRIO WCHODZI DO DEKADY NYSA
Więcej Jan 30, 2018