Strona główna serwisu

DLA MEDIÓW

DO POBRANIA: LOGO DEKADAFOTO OBIEKTÓW

DEKADA NEWS

Strona 1 z 5  > >>

Centra handlowe Dekada to obiekty umożliwiające szybkie i wygodne zakupy. Lokalizacja to prawie zawsze centrum miasta, co bardzo ułatwia dotarcie do obiektu. Spółka swoimi projektami przywraca handel do śródmieścia i ożywia miejscowości.
Więcej Aug 30, 2017
Dekada SA, inwestor i deweloper śródmiejskiej galerii handlowej Dekada Nysa, pozyskuje kolejnych najemców. Otwarcie obiektu zaplanowano na 2019 rok.
Więcej Aug 30, 2017
Do grona najemców Dekady Żyrardów dołącza wiodąca marka rynku obuwniczego. Deichmann otworzy swój nowy salon zajmując powierzchnię 416 mkw. Za komercjalizację Dekady w Żyrardowie odpowiada BOIG Property Consulting.
Więcej Aug 30, 2017
Czołowe marki stawiają na Dekadę Nysa.
Więcej Aug 30, 2017
Artykuł prasowy SCP
Więcej Jul 27, 2017

- Zrewitalizowane projekty idealnie trafiają w potrzeby nowej generacji konsumentów – mówi Aleksander Walczak, Prezes Zarządu spółki Dekada SA, której najnowsza inwestycja w Nysie połączy elementy XIX-wiecznej Gazowni Miejskiej z nowoczesną bryłą.

Więcej Jul 27, 2017
Zakupy przed podróżą lub zaraz po wyjściu z autobusu lub pociągu, szybka kawa w oczekiwaniu na autobus do pracy - tak wygląda codzienność współczesnego konsumenta. Odpowiedzią na jego potrzeby są zintegrowane centra handlowo-komunikacyjne, będące połączeniem części handlowej z dworcem kolejowym czy autobusowym. Spółka Dekada SA w swoim portfolio ma już cztery takie obiekty, kolejne dwa powstają w Mińsku Mazowieckim i Koninie.
Więcej Jul 27, 2017

Jednym z najnowszych trendów na polskim rynku nieruchomości komercyjnych jest rosnąca liczba obiektów zlokalizowanych w miastach do 100 tys. mieszkańców. Spółka Dekada SA podąża za tym nurtem już od ponad 6 lat.

Więcej Jul 27, 2017
Dekada Olsztyn działa już 5 lat. Centrum handlowe w formacie convenience sukcesywnie odnotowuje stale rosnące wyniki odwiedzalności oraz obrotów, jeszcze bardziej wzmacniając swoją pozycję na lokalnym rynku.
Więcej Jun 29, 2017
Marki SWISS i Briju dołączą do grona najemców Dekady Nysa, śródmiejskiej galerii handlowej, której inwestorem i deweloperem jest spółka Dekada SA. Otwarcie obiektu zaplanowano na IV kwartał 2018 r.
Więcej Jun 29, 2017
Podczas tegorocznej edycji ReDI CEE Trade Fair for Retail Investment deweloper Dekada SA zaprosił odwiedzających do wnętrza kultowej nyski oraz na wycieczkę z PKP. Z projektami firmy można było zapoznać się na stoisku BOIG nr A2 i na tarasie nr 3.
Więcej Jun 29, 2017
Arykuł z magazaynu SCP
Więcej Jun 29, 2017
Artykuł prasowy WBJ
Więcej May 31, 2017
Wojciech Nowakowski objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Komercjalizacji w spółce Dekada SA., gdzie odpowiada za nowe inwestycje i najem powierzchni w obiektach.
Więcej May 30, 2017
Pięć lat temu spółka Dekada otworzyła śródmiejską galerię handlową w Żyrardowie. W tym miesiącu świętuje okrągłą rocznicę funkcjonowania Dekady Żyrardów, która notuje świetne wyniki odwiedzalności.
Więcej May 30, 2017